Centrum Sundari - školní rok 2016/2017

rozvrh sundari small

Praktické informace

Kurzy 1. ročníku probíhají ve školním roce 2016/2017 ve třech nezávislých termínech:

pondělí od 20.00 (první lekce 12. září)
úterý od 19.45 (první lekce 13. září)
středa od 17.15 (první lekce 14. září)

Lekce se konají jednou týdně a trvají vždy dvě hodiny. Kurz pro první ročník začíná v září a končí v červenci. Připojit se ke kurzům prvního ročníku lze i v průběhu roku a to až do konce února (později už by bylo velmi obtížné zvládnout probíranou látku a udržet krok s ostatními). Pokyny, jak se ke kurzu připojit, naleznete u přihlášky. Malé děti mohou začít navštěvovat kurz od 7 let, horní věková hranice není omezena.

Ke kurzům dostávají cvičenci každou lekci tištěné materiály obsahující údaje vyložené na sále a další užitečné texty vztahující se k józe a k procesu sebepoznávání.

Další praktické informace a doporučení pro cvičení na sále vám vysvětlí váš instruktor na úvodní lekci. Pokud se ke kurzu připojíte později, nebojte se ho na tyto věci zeptat a také si vyžádejte starší tištěné materiály ke kurzům.

Pro cvičení potřebujete pouze volné oblečení nejlépe z přírodních materiálů a podložku (např. deku nebo karimatku). Pokud jste u nás ještě nebyli, nezapomeňte si rezervovat místo u vedoucího kurzu a na kurz přijďte raději 15 minut předem, abyste měli dostatek času na převlečení a výběr místa v sále. Před lekcí je doporučeno alespoň 2 hodiny nejíst (Některé cviky není vhodné provádět s plným žaludkem).

Více informací o kurzech Jógy: http://www.jogin.cz/joga-kurzy-praha/
Více informací o kurzech Tantry: http://www.jogin.cz/tantra-kurzy-praha/

Krátký popis kurzů

Integrální Jóga - Unikátní systematický kurz tradiční jógy, která pracuje se subtilními energetickými centry (čakrami) a umožňuje propojení a harmonizaci jednotlivých složek naší bytosti. Kurz zahrnuje i relaxační a meditační techniky a poskytuje informace o stravování a zdravém životním stylu.

Intenzivní Tantra - Unikátní intenzivní celoroční kurz věnovaný tantra józe – směru, který využívá i erotiku a milostný život, jako nástrojů k rozvoji člověka.